Studniówki

Zespół AXIS BAND ma za sobą setki zagranych studniówek. Dzięki kreatywnym muzykom znającym potrzeby maturzystów przygotowaliśmy dobry program muzyczny z zespołem i Dj. Wieloletnie doświadczenie pozwala perfekcyjnie dopasować repertuar i prowadzenie studniówki do perfekcji.  W swojej ofercie posiadamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, a także efekty laserowe.  W repertuarze znajduje się ponad 800 prawdziwych hitów muzyki tanecznej. Zagramy covery polskie, ale także zagraniczne. A nasz radiowy Dj przeniesie Was do świata muzyki house, hip hop i latino. Zespół wykona w remiksach rock & rolla, twista, a także najnowsze propozycje z list przebojów. Nie zabraknie klasyków, polskiego dobrego rocka, a także reagge i dance. Podczas studniówki używamy ciężkiego dymu, mgły i wytwornic śniegu. A to wszystko po to, aby wspomnienia po studniówce pozostały na długo w Waszej pamięci.

Repertuar

Repertuarem nawiązujemy do różnych stylów muzycznych. Dzięki naszym żywym instrumentom (saksofon, trąbka, akordeon, gitara solowa, gitara basowa, skrzypce, bongosy) jesteśmy w stanie zagrać prawie każdy numer. W naszych zbiorach znajdziecie przede wszystkim muzykę taneczną. Nie straszne są nam lata 70, 80, 90 i współczesne. Nie może na Waszej imprezie zabraknąć rock & rolla, twista, czy ognistej samby. Gramy najpopularniejsze hity muzyki disco, czy też latino. Studniówka będzie udana, jeżeli zespół nie będzie smęcił. Choć dla zakochanych również mamy kilka nastrojowych ballad. Do repertuaru dopasowujemy również nasze stroje. Nie brakuje nam zabawnych przebrań, kapeluszy, peruk, koszul itp. Wszystko oczywiście ze smakiem i dobrym gustem. Dlaczego lubimy się przebierać? Bo jak w inny sposób oprócz muzyki możemy pokazać swoje emocje. Czekamy na propozycje?. Gramy każdy rodzaj muzyki. Zespół na studniówkę to my AXIS BAND.

Referencje

Jesteśmy w stanie dostarczyć Wam informację od samych maturzystów, gdzie graliśmy i jak się bawili. Najprostszą formą chyba jest facebook. Posiadamy materiały i teledyski ze studniówek. Jesteśmy w stanie dojechać do Waszej szkoły, do komitetu organizacyjnego i pokazać co potrafimy. Zagraliśmy ponad sto studniówek w ciągu kilku lat. Zapytajcie zresztą swoich starszych kolegów, czy przypadkiem nas nie znają 😉 Pozdrawiamy wszystkich maturzystów.

Zespół studniówkowy z jajem

Zapoznajcie się ze stroną wizualną naszego zespołu. Każdy blok muzyczny, to inny kostium estradowy. Mamy ich w swojej garderobie ponad 40. Nie licząc kapeluszy, peruk itd. Z chęcią podzielimy się z Wami naszymi gadżetami 😉